نینجا-سامورایی

بهترین کادو تولد به سبک سامورایی

کادو

برای دوستم چه کادو تولدی بخرم؟

در حالت عادی برا کادو تولد میتونی تیشرت و لباس یا عطر و ادکلن بخری خب حالا سوال اینه اگه بخوام برای یه نفر یه کادو بگیرم که سالها یادش بمونه چی باید بگیرم؟!
اینجاست که من پیشنهاد میدم لوازم نینجایی و سامورایی مثل کاتانا و شوریکن و لباس نینجا یا لوازم سامورایی رو بگیری.

حالا باتوجه به بودجه ای که واسه گرفتن اون کادو در نظر داری به تفکیک بهت میگم باید چی تهیه کنی واسش👇

✅اگه از لحاظ مبلغی بین یک تا چهار میلیون میخوای کادو بگیری که پیشنهاد من کاتانا یا همون شمشیر سامورایی هست که با یدونه پایه نگهدارنده تهیه کنی و باتوجه به بودجه ای که داری میتونی همراهش ست لباس سامورایی شامل هاکاما و کیمونو هم تهیه کنی

اینجا چند مدل از شمشیر سامورایی و لباس های سامورایی رو میزارم و دعوتت میکنم که ببینی👇

 

✅اگه از لحاظ بودجه میخوای زیر یک‌میلیون بشه این کادو تولد ، من اگه باشم ؛ یکسری سلاح های نینجا که جذاب هستن رو میگیرم😉 از جمله کوساری کاما و کاما و کونای اسکورپیون و پنجه ولورین.

🤔شاید تا اینجا که اومدی توی ذهنت اومده که اینا خطرناکن! به نظر من خطرناک نیستن چونکه اگه در جای درست نگهداری بشه و برای استفاده هم درست استفاده بشه قطعا موردی پیش نمیاد.

در اینجا این لوازم نینجا که اسم شون رو بردم رو میزارم که ببینی 👇

 

 

و اینجا‌هم برای افرادی هست که میخوان یه مبلغ مناسب حدودا زیر سیصد تومن بودجه بزارن برای خرید این هدیه ؛ با این مبلغ بهترین انتخاب خرید سه تا شوریکن یا همون ستاره نینجا هست که اگه شخص هدیه گیرنده سنش پایین هست مدلهای تمرینی که پلاستیکی هستن رو میتونی واسش بگیری، در ادامه چاقو های پرتابی و چاقو کارامبیت جک هم باز پیشنهاد من هست بعنوان یک کادو تولد ماندگار.

 

راستی نانچیکو هم بعنوان یک سلاح شناخته شده رزمی میتونه یه هدیه مناسب باشه.
در آخر یه جمع بندی که کنم، هدیه تولد که به کسی میدی بهانه ای هست برای به یاد شخص مقابل موندن پس ماندگار ترین کادو رو انتخاب کن تا همیشه به یادش بمونه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


− یک = 6