خوش آمدید.
چطوری میتونیم کمکتون کنیم ؟

توی جامعه و بازار شاهد این تغییرات و نوسان قیمت ها هستی و برای پرداخت درب منزل روند حدودا سی روزه طول میکشه تا پولی که شما به پیک تحویل دادین به حساب ما واریز بشه و این خودش کلی مشکلات می‌سازه و از طرفی هم اشتباهات پیک ها و اداره های مربوطه زیاده و زیر بار جبران اشتباهشون نمیرن و به همین خاطر پرداخت درب منزل یک امر نشدنی هست.

اصلا نگرانش نباش چونکه بخاطر تخصص ما توی انتخاب سایز مناسب برای مشتری طبق جدول سایزبندی یا قد و وزن مصرف کننده احتمال اشتباه خیلی کم هست و اگر هم اشتباهی شد بازم خیالت راحت باشه چون با هماهنگی میتونی برگشتش بدی و واست سایز مناسب رو بفرستیم.

احتمال این مشکل خیلی کمه چونکه همیشه از لحاظ ظاهر و کیفیت هر محصولی بررسی میشه تا توی سایت بارگزاری میشه اما با این وجود اگه به هر دلیلی، محصول رو نخواستی با هماهنگی میتونی برگشتش بدی برامون.

ما تضمین می کنیم که اطلاعات شما از جمله اطلاعات حساس ارسالی توسط شما هم بصورت آنلاین و هم آفلاین محافظت می شود. در حالی که شما پرداخت را انجام می دهید ، صفحه با استفاده از بهترین نرم افزار رمزگذاری در صنعت – SSL امن ، رمزگذاری شده و محافظت می شود. از روش های پرداخت زیر می توانید یکی از موارد دلخواه را انتخاب کنید.

طریقه سفارس که بصورت فیلم باشه #####################################################################################################################################################################################

سفارش ها بطور معمول 24 تا 48 ساعته آماده و برای ارسال، بسته بندی میشن .

اگه پست بشن بطور معمول یک هفته ای میرسن و اگه تیپاکس بشه حدود 4 روز و باربری و اتوبوس هم بستگی به فاصله شما تا ما متغیر هست.

بنده(سنسی شاهسوند) از طریق شماره تماس زیر در خدمتتون هستم.

09170474678